Vedení účetnictvíVedení účetnictví pro malé a střední firmy. Sdělte nám požadavky a připravíme Vám nabídku. Zpracování účetnictví může probíhat u nás ve firmě nebo u vás.


Vyvinuli jsme metodu jak externě řídit účetnictví v malých firmách. Stačí k tomu administrativní pracovník/ce a my se postaráme o ostatní. Přínosy jsou v tom, že je účetnictví vedeno průběžně, vede se i sklady a výroba.


Účetnictví - pronájem odborníků na účetní a daňové problémy a ekonomika


Cenově výhodné řešení bez nutnosti zaměstnání vlastních odborníků, jejich školení, stálé dostupnosti,...zdroj inovací pro naše klienty.

 

od 2006

Outsourcing účetnictví

Spojuje v sobě výhody vedení účetnictví in-situ (ve Vaši firmě) a znalosti a zkušenosti odborných účetních. Zaštítíme vedení účetnictví, zaškolíme Váš personál, vyhotovíme daňové přiznání, zajístíme servis Vašeho software a případně i sítě na které provozujete informační systém. 

Outsourcing informačního systému

Zajístíme údržbu a bezproblémový chod Vašeho informačního systému – kontakty s dodavateli, řešení upgrade, oprav, instalací, zaškolení a nastavení systému, procesní analýzu a udržování obsluhy fit – pravidelné školení. Rychlý návrat vložených investic a můžete se soustředit na vlastní podnikání 

Outsourcing technologie

Pronájmeme Vám servery, počítače a budeme ručit za to, že budou provozuschopné. Služba včetně internetového připojení, VoIP (telefonování přes internet), počítačových sítí a IT konzulatcí. 

ASP Pythia CRM

Poskytování aplikačních služeb (aplication service providing – ASP) je v oblasti IT právem považováno za nejsofistikovanější formu outsourcingu. Pronajmeme Vám software pro CRM na našem serveru včetně veškerého servisu, výhodné ceny bez nutnosti pořízovat server a infrastukturu.

<<<Zpět na projektyProjekty.html

Vedení účetnictví


Daňové poradenství

Volejte:
tel.: 603 251 624